Od unavené vystresované ženy
k milionové podnikatelce:

MILIÓNOVÁ ŽENA ONLINE

(5modulový online kurz pro podnikavé ženy)

Řekla byste, že jste aktivní, přemýšlivá, schopná žena, která chce být
jak ženou, která cítí oporu ve svém muži a touží se mu plně odevzdat,
tak ženou, která má chuť tvořit, podnikat, naplnit své vášně a talenty a tím vydělávat sama peníze? 

Ano? Pak jste i vy "Miliónovou ženou"

Byť možná máte pocit, že zatím jen z menší části svého velkého srdce, jste i vy ženou, ve které je nyní obrovský potenciál a dar, který touží být objeven.
A vy to víte 🙂 nebo to alespoň někdy cítíte.

Chcete probudit svou vnitřní MILIÓNOVOU ŽENU na 100%? Pak jste tu správně a čtěte dál!

V září 2014 se konal výjimečný dvoudenní seminář pro podnikavé ženy: MILIÓNOVÁ ŽENA, kterého se zúčastnilo 200 úžasných žen. Slovy se nedá popsat, jak výživný, prožitkový, informacemi, inspirací i emocemi nabitý víkend to byl. Mnoho žen se ho však nemohlo zúčastnit, a tak jsem se rozhodla jej celý profesionálně natočit a vám všem, které o něj teď máte zájem, zprostředkovat v podobě online kurzu.
A ještě vám k němu dát bonus 🙂

- Alice Kirš, zakladatelka projektu Ženy ženám® a autorka knihy 17 tváří ženy

Co říkají ty, které se zúčastnily
semináře Miliónová žena?

Seminář mi otevřel oči v tom, že podnikání (hlavně na internetu) nemusí být dřina, že penízky plynou často a v hojnosti, a že je důležité se zaměřit - mít fokus - na věc/službu, která nám jde jednoduše a nejlíp 🙂 Odpověděl mi hlavně na otázku JAK? Jak podnikat, co použít, s jakou technickou podporou to zvládnout. A dodal mi sebe-vědomí!!!

- Věrka Effenberger

Nejúžasnější, nejfantastičtější, nejmagičtější seminář v mém životě o kterém VÍM, že mi naprosto radikálně změní život! Energie, které mezi námi všemi proudily, byly opravdu magickým zážitkem. Od semináře Milionová žena už pro mě bude v životě všechno jinak.

- Jana Krátká

Nádhera, nakopnutí, utříbení, spousta aha momentů. Cca 3 pevné závazky sama sobě. Nádherné zpětné vazby. Pohádkové víkendové pohlazení!!!

- Edita Berková - Strollering

Seminář mi dobil vyhasínající baterky, ukázal s jakou lehkostí věci plynou, když jim nestavím do cesty své obavy a předsudky. David je supernova:) To byl fakt výbuch, taková otcovská láska (mám tě rád, ale rozhodně po tobě taky něco chci) z pódia, tyjo. A lektorky zářivé hvězdy, které občas vnesly do toho zápřahu ženský poklid a pochopení. Kolem mě seděly bezva baby a držím jim i sobě palce, abychom to, co jsme se dozvěděly, proměnily v báječné životy!

- Adéla Hamplová

Úžasný seminář. Jsem motivována dál rozvíjet svůj business, mám skvělý návod, co a jak dělat lépe. Mám více sebedůvěry a odhodlání. Děkuji.

- Judita

Tohle je příležitost pro každou ženu 

Skutečný problém není většinou tam, kde si myslíme 🙂
To je naše zkušenost. Leží dále, hlouběji.

Úspěch v jakékoliv oblasti spočívá ve dvou kritických místech:

1. co si o sobě myslíme a jaké máme sebe-vědomí
2. s jakým vědomím pak věci děláme (včetně podnikání a vydělávání peněz)

Existuje způsob, jak plně žít svůj potenciál, objevit své talenty a dary,
podnikat a vydělávat peníze tím, co vás baví?

ANO

I když jste žena, která:

 • má vedle práce svou milující rodinu
 • už zkusila mnohé, ale velké výsledky v podnikání chybí
 • chce především rozvíjet svou ženskost a intuici
 • má teď zaměstnání a o podnikání jen sní

Objevte svět vědomého podnikání
a internetového online prodeje
I KDYŽ JSTE ŽENA

Když objevíte sebe a začnete se rozhlížet kolem, uvidíte, že místem, kde se dnes odehrává "BOOM" v prodeji, je INTERNET. Kdo ovládá digitální svět, ovládá svůj čas, příjmy a schopnost mít vliv a inspirovat druhé.

Alice, Bohdana i Stáňa zažily raketový růst právě díky internetu, webu a emailu. Říkají tomu Miliónová platforma. Systém a postup, který dnes na internetu přitahuje pozornost zákazníků, prodává a vydělává peníze.

Tou VELKOU PŘÍLEŽITOSTÍ je VĚDOMÉ PODNIKÁNÍ S INTERNETEM.

A proto jsme také připravili tento online kurz z živého semináře, abychom se o tu příležitost s vámi podělili. 

Kdo vůbec jsme a proč se s vámi dělíme o své know-how právě my? 

Kdo vůbec jsme a proč se s vámi dělíme o své know-how právě my?

"Jak jsem to udělal, že jsem se za 4 roky ze zaměstnance stal podnikatelem, investorem, lektorem, kterého teď sleduje komunita více než 70.000 lidí a naše Firma 2.0 obsluhuje s radostí více než 5.000 klientů s obratem přes 30 milionů za poslední rok? Přitom mám více času než kdykoliv jindy, práce mě baví jako nikdy, příjem jsem zdesetinásobil a můžu se popsat jako "šťastný milionář"?
Právě to jsem se rozhodl s vámi ženami sdílet, proto píšu i tento text, a proto jsme připravili online kurz ze semináře Miliónová žena. U mě udělaly rozdíl slova jako Pozornost, Přítomnost, Sebe-vědomí, Vize, Internet, Obsah, Email, Hodnota, Strategie, Akce, Vzdělání. A o nich vás naučíme vše, co víme. Těším se."

"Ředitelka společnosti Firma 2.0 s.r.o., konzultantka a koučka, jedna z prvních 150 koučů na světě, kteří v Kalifornii získali certifikaci pro ojedinělý systém High Performance Coaching. A také spokojená žena provdaná za úžasného muže a máma dvou báječných dětí.
"Je možné být ředitelkou i mámou, koučkou i kamarádkou, dcerou doma pro mou mámu i cestovat po světě a učit se od nejlepších. To na svém životě miluju." Do jejího prvního online projektu se zapojilo přes 42 žen a mužů, a její kampaň přinesla 210.000 Kč.

Alice je zakladatelkou projektu Ženy ženám. Na principech, které učíme, staví už dva roky celý projekt. A výsledky? Více než 40.000 lidí v komunitní databázi. Více než 1000 žen se zapojilo do našich online vzdělávacích programů. Více než 650 žen navštívilo dvě celodenní živá setkání v Brně v Mahenově divadle. Více než 25.000 žen sleduje naši Facebook stránku Mám se ráda. Desítky žen přispívají na náš blog, který čtou denně stovky žen. Přitom všem ale Alice pracuje tak 3 dny v týdnu, stará se o své dva koně, muže, domov, a zastává pozici konzultanta ve Firmě 2.0.

Žije svůj život naplno a plní si své sny, i ty nejšílenější, každý den. Před pár lety se rozhodla, že už nechce, aby jí dny protékaly mezi prsty jako písek v přesýpacích hodinách. Je žena, matka dvou dcer, partnerka skvělého muže, expertka na online marketing a podnikání na internetu a pomocí internetu, a podnikatelka z pláže. Je šťastná, spokojená, svobodná. Z vystresované matky se stala podnikatelkou za 1 rok, 3 měsíce a 10 dní. Prodejem svých eBooků vydělala za poslední rok a půl přes 600 tisíc korun a jejím kurzem Podnikání z pláže prošlo již více než 600 podnikatelů a podnikatelek. Je také autorkou úspěšné knihy Podnikání z pláže.

V čem je online kurz
MILIÓNOVÁ ŽENA
revoluční a jiný než všechny ostatní?

Když jsme ho připravovali, dali jsme si jeden závazek.
Abyste zažila ten stejný pocit, a stejné přesvědčení, se kterým odjížděl David před lety ze semináře nejlepšího online marketéra na světě Brendona Burcharda.

Věděl, že odteď to už nikdy nebude jako dříve... 

Ať už chcete rozjet nové podnikání nebo rozhýbat to staré.
Ať už produkt máte nebo ho teprve připravujete.
Ať už jste na mateřské nebo v zaměstnání.

Pokud chcete v životě něco nového, musíte se vzdát něčeho starého.

A tím jsou stará přesvědčení o:  

 • vás samotné
 • obchodu a penězích
 • tom, jak se dnes prodává
 • tom, jak se dnes vydělávají peníze

Pusťte staré k ledu
a osvojte si nové postupy
Co vás v kurzu čeká?

Po objednání a zaplacení kurzu dostanete přístupy do soukromé členské sekce
na internetu, kde na vás čeká spousta videí, pracovních sešitů, meditace a zajímavé bonusy

 • 1

  MODUL 1: MILIÓNOVÉ VĚDOMÍ

  Začneme jak jinak: Uvnitř. Jak uvnitř, tak venku. Můžete se snažit sebelíp, pokud nepoznáte to, kdo je uvnitř vás, jaká dokonalost ve vás sídlí, jaký potenciál ve vás dříme, vše ostatní je marná snaha. Můžu vám dát přesný postup, jak jsem vydělal milióny, ale pokud je vaše mysl vyprahlá a uvnitř vás leží obraz, že jste chudá a nedokonalá, máte problém. Ten problém rozpustíme.
  Začneme tím, že odhalíme to nejlepší, co ve vás je. Rozpoznáte své talenty, silné stránky a dary.
  První část bude také o štěstí. Žádný postup - nejdřív úspěch a pak štěstí, neexistuje. Definujeme základní pravdu a to, že nejprve je klidná mysl a štěstí, až pak peníze, úspěch a vše ostatní.
 • 2

  MODUL 2: MILIÓNOVÁ ZNAČKA

  Vy jste značka a váš příběh je váš nejlepší branding. Marketing je vyprávění příběhů. Naše mysl miluje příběhy. Když rozpoznáte tuto psychologii v marketingu, stane se z vás neporazitelný prodejce. Naučíme vás vyprávět příběhy tak, aby poutaly pozornost jen těch zákazníků, kteří vám dají peníze.
  Určíme emoční potřeby a informační potřeby vašich potenciálních zákazníků. Definujeme vašeho ideálního zákazníka.
 • 3

  MODUL 3: MILIÓNOVÝ OBSAH

  Úspěšnou značku tvoří jeden klíčový pojem: informace, které sdílíte. Info marketing. Značku mj. buduje strategické poskytování obsahu, který má tu správnou formu. Info marketing je zbraň online marketérů.
  Ukážeme si jak vytvářet a šířit obsah do světa. Dostanete seznam, na co se zaměřit v dnešní době internetu, aby se vaše značka stala autoritou a celebritou zároveň.
  Podělím se s vámi o mou techniku, díky které jsem za víkend napsal 100 stránkový ebook.
 • 4

  MODUL 4: MILIÓNOVÁ PLATFORMA

  Naučíte se vytvořit si vlastní prodejní automatizovaný systém na internetu. Milionář se za zákazníky nehoní, ale přitahuje si je k sobě. Jak to udělat s pomocí webové stránky, co na ni umístit a co pak musí následovat?
  Ještě více projdeme prodejní psychologii. Ukážeme si cestu zákazníka. Odkryjeme další mýty kolem návštěvnosti webu a konverze webu. Naučíte se, jak zvyšovat návštěvnost stránky.
  Podíváme se také na klíčovou dovednost na internetu - email marketing. Naučíte se budovat databázi, ze které budete těžit roky.
  Nezapomeňte, web je váš nejvýkonnější obchodník, a tento modul vám ho z něj udělá.
 • 5

  MODUL 5: MILIÓNOVÉ VÝSLEDKY

  Miliónová žena buduje nejen podnikání, ale často také rodinu. Pracuje, a také odpočívá. Peníze nejen vydělává, ale také si je užívá. Životní styl Miliónové ženy je stejně důležitý, jako správně udělané webové stránky. Podíváme se na to, jak tyto věci skloubit dohromady.
  Začnete využívat váš ženský cyklus. Menstruace je dar a je čas naučit se ho používat i v podnikání.
  A k miliónovým výsledkům patří také znalosti o penězích. Jak se zbavit strachu a obav o peníze.

Jak to vypadá v členské sekci online kurzu?

Kurz je koncipován tak,
abyste to zvládla i vy
 

Pokud si říkáte, že je toho trochu moc, a že to nezvládnete, uklidníme vás.
Díky online kurzu máte ke všem videím doživotní přístup a můžete si je dávkovat podle své potřeby, a svého vlastního tempa a rytmu :). Podělíme se v mnoha případech o konkrétní příklady a ukázky z naší praxe, abyste si vše spojila a dovedla pak použít pro svou potřebu.

Že nemáte zatím produkt? Kurz má pro vás význam jen v jednom případě: že začnete věci, které se naučíte, dělat. Pokud nemáte produkt, je třeba ho vytvořit, nebo se rozhodnout, co prodávat. Samotný kurz pak může pomoci ve vašem rozhodnutí čemu se věnovat a čemu ne, co pro vás není.

Nejste si jistá, že to technicky zvládnete? Ani my nejsme programátoři nebo IT "geeci". Tam, kde si nevíme rady, si necháváme sami poradit. Důležité je, že nástroje, které vám ukážeme, a které sami používáme, nastavujeme jednoduše klikáním. V dnešní době už je to možné. Takže, pokud to zvládla Alice, Bohdana či Stáňa, vy to zvládnete taky.

Živý seminář Miliónová žena se v roce 2015 konat nebude,
proto jsme se rozhodli jej zpracovat do online kurzu, a dát vám ho k dispozici.

Zní to dobře, ještě kolik to stojí 

Jak to vnímáme, nemělo by vás to stát ani korunu, i kdybychom chtěli za tento program třeba 50.000 Kč (což nechceme). Předpokládáme totiž, že co se naučíte, uvedete do praxe a budete mít výsledky. Proto si ho ostatně chcete koupit, že? 🙂

Říká se, že jen jednou stačí, aby podnikání vyšlo, a jste za vodou navždy.
S návodem a inspirací, který vám dáváme do rukou, jsme přesvědčeni, že se správným přístupem uspějete.

Cena online kurzu je 3.990 Kč včetně DPH

Koupila jste si někdy něco do kanceláře? Skříňku, tiskárnu, židli?
Pořídila jste si inzerát, reklamu?
Čepovala párkrát do měsíce benzín?
A kolik jste tím vydělala a jak to opravdu zvedlo váš byznys?

Pak si dovedete srovnat, co může přinést taková investice do vzdělání.

Hodina konzultace s Davidem osobně stojí 10.000 Kč, s děvčaty se pod 1.500 Kč nedostanete, a Alice žádné osobní konzultace ani nedělá. 
Teď nás máte k dispozici dokonce z pohodlí svého obýváku.
Předáme vám vše, co o podnikání s internetem víme. 

A dostanete skvělý BONUS
v hodnotě 599 Kč s DPH

Jako bonus a dárek od nás dostanete k celému kurzu také:

online trénink: MILIÓNOVÝ ROK

Samozřejme garanci vašeho nadšení 

I na tento kurz platí naše už tradiční garance. Pokud tento kurz nebude ten nejlepší, který jste o marketingu, podnikání a online prodeji na internetu, viděla, pak nebudete platit nic. Prostě do 3 týdnů napíšete kolegyňce Verunce email - info@zenyzenam.cz a vrátíme vám peníze zpět. 

Máte ještě otázky? 

Pořád nevíte, zda je kurz pro vás?
Napište nám na info@zenyzenam.cz a popište svou situaci.
Rádi vám pomůžeme.

Vzhůru do akce a 
nového vědomého
podnikatelského života

Pokud jste dočetla až sem, je kurz pro vás. Víme to.
Viděli jsme tolik váhajících lidí, nerozhodných, kteří nám nakonec děkovali.
Byli kousek od rozhodnutí nejít do akce.
Máme vás rádi, i když do kurz nevstoupíte 🙂 ale víme, že pokud to s vámi rezonuje, je to prostě pro vás, pomůže vám to a inspiruje.

Získáte fungující strategie pro své podnikání, sebe-vědomí pro další kroky a rozzáříte ženu podnikatelku uvnitř sebe!

Nyní vyplňte pečlivě své údaje v přihlášce, abychom vám mohli ihned
po zaplacení poslat na email přístupy do členské sekce.

Těšíme se na vás v online kurzu

David + Alice + Stáňa + Bohdana

PS: Máme radost, že se nám podařilo tuto akci pro ženy, svého druhu jedinečnou, uspořádat. Pokud cítíš, že chceš jako žena vyrůst, posunout své podnikatelské aktivity skrz své pravé já, a začít používat strategie na internetu, které fungují a vydělávají peníze, těšíme se na TEBE. Pokračuj zde >>>