Od unavené vystresované ženy
k milionové podnikatelce:

MILIÓNOVÁ ŽENA ONLINE

(5-ti modulový online program pro podnikavé ženy)

Řekla byste, že jste aktivní, přemýšlivá, schopná žena, která chce být jak ženou, která cítí oporu ve svém muži a touží se mu plně odevzdat, tak ženou, která má chuť tvořit, podnikat, naplnit své vášně a talenty a tím vydělávat sama peníze? 

Ano? Pak jste i vy “Miliónovou ženou”. Byť možná máte pocit, že zatím jen z menší části vašeho velkého srdce, jste i vy ženou, ve které je nyní obrovský potenciál a má dar, který touží být objeven. A vy to víte 🙂 nebo to alespoň někdy cítíte.

 

Vstoupit do programu můžete ješte:

(V příštím roce otevřeme na podzim 2015)

Chcete probudit svou vnitřní MILIÓNOVOU ŽENU na 100%? Pak jste tu správně a čtěte dál!

V září letošního roku se konal výjimečný 2denní seminář pro podnikavé ženy: MILIÓNOVÁ ŽENA, kterého se zúčastnilo 200 úžasných žen. Slovy se nedá popsat, jak výživný, prožitkový, informacemi, inspirací i emocemi nabitý víkend to byl. Mnoho žen ho však nemohlo zúčastnit a tak jsem se rozhodla jej celý profesionálně natočit a vám všem, které o něj teď máte zájem zprostředkovat v podobě online programu. A ještě vám k němu dát bonus 🙂

- Alice Kirš, zakladatelka projektu Ženy ženám® a autorka knihy 17 tváří ženy

Co říkají ty, které se semináře Miliónová žena zúčastnily?

Seminář mi otevřel oči v tom, že podnikání (hlavně na internetu) nemusí být dřina, že penízky plynou často a v hojnosti a že je důležité se zaměřit - mít fokus - na věc/službu, která nám jde jednoduše a nejlíp 🙂 Odpověděl mi hlavně na otázku JAK? Jak podnikat, co použít, s jakou technickou podporou to zvládnout. A dodal mi sebe-vědomí!!!

- Věrka Effenberger

Nejúžasnější, nejfantastičtější, nejmagičtější seminář v mém životě o kterém VÍM, že mi naprosto radikálně změní život! Energie, které mezi námi všemi proudily byly opravdu magickým zážitkem. Od semináře Milionová žena už pro mě bude v životě všechno jinak.

- Jana Krátká

Nádhera, nakopnutí, utříbení, spousta aha momentů. Cca 3 pevné závazky sama sobě. Nádherné zpětné vazby. Pohádkové víkendové pohlazení!!!

- Edita Berková - Strollering

Seminář mi dobil vyhasínající baterky, ukázal, s jakou lehkostí věci plynou, když jim nestavím do cesty své obavy a předsudky. David je supernova:) To byl fakt výbuch, taková otcovská láska (mám tě rád, ale rozhodně po tobě taky něco chci) z pódia, tyjo. A lektorky zářivé hvězdy, které občas vnesly do toho zápřahu ženský poklid a pochopení. Kolem mě seděly bezva baby a držím jim i sobě palce, abychom to, co jsme se dozvěděly, proměnily v báječné životy!

- Adéla Hamplová

Úžasný seminář. Jsem motivována dál rozvíjet svůj business, mám skvělý návod, co a jak dělat lépe. Mám více sebedůvěry a odhodlání. Děkuji.

- Judita

Tohle je příležitost pro každou ženu 

Skutečný problém není většinou tam, kde si myslíme 🙂

 To je naše zkušenost. Leží dále, hlouběji.

Úspěch v jakékoliv oblasti spočívá ve dvou kritických místech:

1. Co si o sobě myslíme a jaké máme sebe-vědomí
2. A s jakým vědomím pak věci děláme (včetně podnikání a vydělávání peněz)

Existuje způsob, jak plně žít svůj potenciál, objevit své talenty a dary, podnikat a vydělávat peníze tím, co vás baví?

ANO

 • i když jste žena a vedle práce máte svou milující rodinu
 • i když jste žena, která už zkusila mnoho, ale velké výsledky v podnikání chybí
 • i když jste žena, která chce především rozvíjet svou ženskost a intuici
 • i když třeba teď máte zaměstnání a o podnikání jen sníte

Objevte svět vědomého podnikání a
internetového online prodeje 
i když jste žena

Když objevíte sebe, začnete se rozhlížet kolem sebe a uvidíte, že místem, kde se dnes odehrává “Boom” v prodeji, je INTERNET. Kdo ovládá digitální svět, ovládá svůj čas, příjmy a schopnost mít vliv a inspirovat druhé.

Alice, Bohdana i Stáňa zažily raketový růst právě díky internetu, webu a emailu. Říkají tomu Miliónová platforma. Systém a postup, který dnes na internetu přitahuje pozornost zákazníků, prodává a vydělává peníze.

Tou VELKOU PŘÍLEŽITOSTÍ je VĚDOMÉ PODNIKÁNÍ S INTERNETEM.

A proto jsme také přípravili tento online program z živého semináře, abychom se o tu příležitost s vámi podělili. 

Živě 3 ženy a jeden muž (nejen) na 

2 dny u vás v obýváku

Kdo vůbec jsme a proč se s vámi dělíme právě my? 

"Jak jsem to udělal, že jsem se za 4 roky ze zaměstnance stal podnikatelem, investorem, lektorem, kterého teď sleduje komunita více než 70.000 lidí a naše Firma 2.0 obsluhuje s radostí více než 5.000 klientů s obratem přes 30 milionů za poslední rok? Přitom mám více času než kdykoliv jindy, práce mě baví jako nikdy, příjem jsem zdesetinásobil a můžu se popsat jako “šťastný milionář”? Právě to jsem se rozhodl s vámi ženami sdílet, proto píšu i tento text a proto jsme s holkama připravili online program ze semináře Miliónová žena. U mě udělaly rozdíl slova jako Pozornost, Přítomnost, Sebe-vědomí, Vize, Internet, Obsah, Email, Hodnota, Strategie, Akce, Vzdělání. A o nich vás naučíme vše, co víme. Těším se."

"Ředitelka společnosti Firma 2.0 s.r.o., konzultantka a koučka, jedna z prvních 150 koučů na světě, kteří v Kalifornii získali certifikaci pro ojedinělý systém High Performance Coaching. A také spokojená žena provdaná za úžasného muže a máma dvou báječných dětí. "Je možné být ředitelkou i mámou, koučkou i kamarádkou, dcerou doma pro mou mámu i cestovat po světě a učit se od nejlepších. To na svém životě miluju." Do jejího prvního online projektu se zapojilo přes 42 žen a můžu a její kampaň přinesla 210.000 Kč.

Alice je zakladatelkou projektu Ženy ženám. Na principech, které učíme, staví už dva roky celý projekt. A výsledky? Více než 30.000 v komunitní databázi. Více než 1000 žen se zapojilo do našich online vzdělávacích programů. Více než 650 žen navštívilo dvě naše celodenní živé setkání v Brně v Mahenově divadle. Více než 14.500 žen sleduje naši Facebook stránku Mám se ráda. Desítky žen přispívají na náš blog, který čtou denně stovky žen. Přitom všem ale Alice pracuje tak 3 dny v týdnu, stará se o své dva koně, muže, domov a zastává pozici konzultanta ve Firmě 2.0.

Žije svůj život naplno a plní si své sny, i ty nejšílenější, každý den. Před pár lety se rozhodla, že už nechce, aby jí dny protékaly mezi prsty jako písek v přesýpacích hodinách. Je žena, matka dvou dcer, partnerka skvělého muže, expertka na online marketing a podnikání na internetu a pomocí internetu a podnikatelka z pláže. Je šťastná, spokojená, svobodná. Z vystresované matky se stala podnikatelkou za 1 rok, 3 měsíce a 10 dní. Prodejem svých eBooků vydělala za poslední rok a půl přes 600 tisíc korun, byla projektovou manažerkou nejúspěšnějších online kampaní roku 2013 a dnes kreativně spolupracuje na prodejních strategiích Firmy 2.0.

V čem je program

MILIÓNOVÁ ŽENA 

revoluční a jiný než všechny ostatní 

Když jsme ho připravovali, dali jsme si jeden závazek. 
Abyste zažili ten stejný pocit a stejné přesvědčení, se kterým odjížděl David před lety ze semináře nejlepšího online marketéra na světě Brendona Burcharda.

Věděl , že odteď to už nikdy nebude jako dříve. 

Ať už chcete rozjet nové podnikání nebo rozhýbat to staré.
Ať už produkt máte nebo ho teprve připravuejte.
Ať už jste na mateřské nebo v zaměstnání.

Pokud chcete v životě něco nového, musíte se vzdát něčeho starého.

A tím jsou:  

 • stará přesvědčení o vás samotných
 • stará přesvědčení o obchodu a penězích
 • stará přesvědčení o tom, jak se dnes prodává
 • stará přesvědčení o tom, jak se dnes vydělávají peníze.

Pusťte staré k ledu a osvojte si nové postupy.
Co vás v programu čeká?

Po objednání a zaplacení programu dostanete přístupy do soukromé členské sekce na internetu, kde na vás čeká spousta videí, pracovních sešitů, meditace a zajímavé bonusy :).

 • 1

  MODUL 1: MILIÓNOVÉ VĚDOMÍ

  Začneme jak jinak: Uvnitř. Pokud vás jinde učí techniky a dávají vám nástroje, abyste později zjistily, že vám nefungují, i když přesně dodržujete postup, kde je chyba? Uvnitř. Jak uvnitř, tak venku. Můžete se snažit sebelíp, pokud nepoznáte to, kdo je uvnitř vás, jaká dokonalost ve vás sídlí, jaký potenciál ve vás dříme, vše ostatní je marná snaha. Můžu vám dát přesný postup, jak jsem vydělal milióny. Pokud je ale vaše mysl vyprahlá a uvnitř vás leží obraz, že jste chudé a nedokonalé, máte problém. Ten problém rozpustíme. Tím prvním, čím začneme je, že odhalíme to nejlepší, co ve vás je. Ty kvality, které postaví základ Miliónové ženy. Tak často jsme v životě ponižováni a sami se ponižujeme, je znehodnocována kvalita naší práce, tak málo jsou lidé oceňováni za to, co dokázali a za to, co dělají. A to je třeba změnit. Rozpoznáte své talenty, silné stránky a dary. První část bude také o štěstí. Žádný postup nejdřív úspěch a pak štěstí neexistuje. Definujeme základní pravdu a to, že nejprve je klidná mysl a štěstí, až pak peníze, úspěch a vše ostatní. Tato první část je základ a bude to jízda.
 • 2

  MODUL 2: MILIÓNOVÁ ZNAČKA

  Vy jste značka a váš příběh je váš nejlepší branding. Marketing je vyprávění příběhů. Naše mysl miluje příběhy. Když rozpoznáte tuto psychologii v marketingu, stane se z vás neporazitelný prodejce. Naučíme se, jak vyprávět příběhy tak, aby poutaly pozornost jen těch zákazníků, kteří vám dají peníze. Vytvoříme váš osobní expertní příběh, základ vašeho budoucího prodeje. Určíme emoční potřeby a informační potřeby vašich potenciálních zákazníků. Definujeme vašeho ideálního zákazníka.
 • 3

  MODUL 3: MILIÓNOVÝ OBSAH

  Úspěšnou značku tvoří jeden klíčový pojem. Informace, které sdílíte. Info marketing. Značku mj. buduje strategické poskytování obsahu, který má tu správnou formu. Info marketing je zbraň online marketérů. Tolik nepochopená a tak přehlížená většinou tradičních firem. Ukážeme, jak obsah šířit do světa. Dostanete seznam, na co se zaměřit v dnešní době internetu, aby se vaše značka stala autoritou a celebritou zároveň. Podělím se s vámi o mou techniku, díky které jsem za víkend napsal 100 stránkový ebook. Ukážeme si, jak má vypadat správný obsah, aby druhým pomáhal.
 • 4

  MODUL 4: MILIÓNOVÁ PLATFORMA

  Plážová neboli miliónová platforma. Čtvrtá část vás naučí vytvořit váš prodejní automatizovaný systém na internetu. Milionář se za zákazníky nehoní, ale přitahuje si je k sobě. Jak to udělat s pomocí webové stránky, co na ni umístit a co pak musí následovat. Ještě více projdeme prodejní psychologii. Ukážeme si cestu zákazníka. Odkryjeme další mýty kolem návštěvnosti webu a konverze webu. Naučíte se, jak zvyšovat návštěvnost stránky. Podíváme se také na klíčovou dovednost na internertu, na email marketing. Naučíte se budovat databázi, ze které budete těžit roky. Nezapomeňte, web je váš nejvýkonnější obchodník a tento modul vám ho z něj udělá.
 • 5

  MODUL 5: MILIÓNOVÉ VÝSLEDKY

  Miliónová žena buduje nejen podnikání, ale často také rodinu. Nejen pracuje, ale také odpočívá. Nejen vydělává peníze, ale také si je užívá. Životní styl Miliónové ženy je stejně důležitý, jako správně udělané webové stránky. Podíváme se na to, jak tyto věci skloubit dohromady. Začnete využívat váš ženský cyklus. Menstruace je dar a je čas naučit se ho používat v podnikání. A k miliónovým výsledkům patří také znalosti o penězích. Jak se zbavit strachu a obav o peníze.

Jak to vypadá v členské sekci programu?

Program je koncipován tak,
abyste to zvládly i vy
 

Pokud si říkáte, že je toho trochu moc  a že to nezvládnete, uklidníme vás. Díky online programu máte ke všem videím doživotní přístup a můžete si je tak dávkovat podle své potřeby a svého vlastního tempa a rytmu :). Podělíme se v mnoha případech a konkrétní příklady z naší praxe a ukázky, abyste si vše spojily a dovedly pak použít pro vaši potřebu.

Že nemáte zatím produkt? Program má pro vás význam jen v jednom případě. Že začnete věci, které se naučíte, dělat.  Pokud nemáte produkt, je třeba ho vytvořit nebo se rozhodnout, co prodávat co nejdříve po semináři. Samotný program pak může pomoci ve vašem rozhodnutí čemu se věnovat a čemu ne, co pro vás není.

Nejste si jisté, že to technicky zvládnete? Ani my nejsme  programátoři nebo IT “geeci". Tam, kde si nevíme rady, si necháváme sami poradit. Důležité je, že nástroje, které vám ukážeme, a které sami používáme, nastavujeme jednoduše klikáním. V dnešní době už je to možné. Takže, pokud to zvládly holky jako Alice, Bohdana či Stáňa, vy to zvládnete taky. 

Letos jen jednou a jen na 4 dny

Živý seminář Miliónová žena se v letošním roce konat nebude, proto jsme se rozhodli jej zpracovat do online programu a dát vám ho k dispozici.

Vstoupit do programu můžete do 31.12.2014. Poté budou jeho brány uzavřeny.

Zní to dobře, ještě kolik to stojí 

Jak to vnímáme, nemělo by vás to stát ani korunu, i kdybychom chtěli za tento program třeba 50.000 Kč (což nechceme). Předpokládáme totiž, že co se naučíte, uvedete do praxe a budete mít výsledky. Proto si ho ostatně také chcete koupit, že? 🙂

Říká se, že jen jednou stačí, aby podnikání vyšlo a jste za vodou navždy. S návodem a inspirací, který vám dáváme do rukou, jsme přesvědčeni, že se správným přístupem uspějete.

Cena programu je 2.900 Kč včetně DPH místo 5500Kč s DPH (tuto cenu zaplatily účastnice semináře) Platí pouze do 31.12.2014.

Koupily jste si někdy něco do kanceláře? Skříňku, tiskárnu, židli? Pořídily jste si inzerát, reklamu? Čepovaly párkrát do měsíce benzín? A kolik jste tím vydělaly a jak to opravdu zvedlo váš byznys?

Pak si dovedete srovnat, co může přinést taková investice do vzdělání.

Hodina konzultace s Davidem osobně stojí 10.000 Kč, s holkama se pod 1.500 Kč nedostanete a Alice ani žádné osobní konzultace nedělá. 
Teď nás máte k dispozici dokonce z pohodlí vašeho obýváku, předáme vám vše, co o podnikání s internetem víme. 

A dostanete skvělý BONUS

v hodnotě 599 Kč s DPH 

Jako bonus a dárek od nás dostanete k celému programu také:

online trénink: MILIÓNOVÝ ROK

O čem bude?

Samozřejme garanci vašeho nadšení 

I na tento program platí naše už tradiční garance. Pokud tento program nebude ten nejlepší, který jste o marketingu, podnikání a online prodeji na internetu viděly, pak nebudete platit nic. Prostě do 3týdnů napíšete kolegyňce Verunce email - info@zenyzenam.cz a vrátíme vám peníze zpět. 

Pospěšte si, máte čas jen do Silvestra

Brány pro vstup do programu Miliónová žena se otevírají pouze na 4 dny. Poté budou uzavřeny a do programu nebude možné vstoupit. V programu chceme jen ženy, které umí udělat pevné rozhodnutí a využít svůj i náš čas na maximum ke zlepšení svého vlastního života.

Máte ještě otázky? 

Pořád nevíte, zda je program pro vás? Napište nám na info@zenyzenam.cz a popište vaši situaci. Rádi vám pomůžeme. 

Vzhůru do akce a 
nového vědomého
podnikatelského života
 

Pokud jste dočetly až sem, je program pro vás. Víme to. Viděli jsme tolik váhajících lidí, nerozhodných, kteří nám nakonec děkovali. Byli kousek od rozhodnutí nejít do akce. Máme vás rádi, i když do programu nevstoupíte 🙂 ale víme, že pokud to s vámi rezonuje, je to prostě pro vás, pomůže vám to a inspiruje.

Získáte fungující strategie pro vaše podnikání, sebe-vědomí pro vaše další kroky a rozzáříte ženu podnikatelku uvnitř vás!

Nyní vyplňte pečlivě vaše údaje na přihlášce, abychom vám mohli ihned po zaplacení poslat na email přístupy do členské sekce. Těšíme se na vás v programu.

PS: Máme radost, že se nám podařilo tuto akci, svého druhu pro ženy jedinečnou, uspořádat. Pokud cítíš, že chceš jako žena vyrůst, posunout tvé podnikatelské aktivity skrz své pravé já a začít používat strategie na internetu, které fungují a vydělávají peníze, těšíme se na TEBE. Pokračuj zde.

David + Alice + Stáňa + Bohdana